Volné pracovní místo  Projektant železničního svršku

Lokalita Praha a další
Vzdělání Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

Chcete ovlivnit směr české železnice?

Chcete být součástí týmu profesionálů s velkou odpovědností a zajímavými benefity?

Tak toto je práce pro Vás!

Druh PPV:

  •     pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště:

  •     možné dle dohody

Možný nástup:

  •     ihned, případně dle dohody

Požadované vzdělání:

  •     VŠ stavební nebo dopravní fakulta se zaměřením na železniční stavby

Požadovaná praxe:

  •     vhodné i pro absolventy
  •     výhodou praxe v oboru projektování železničních staveb

Kvalifikační předpoklady:

  •     znalost základních norem a zákonných předpisů v oboru železničních staveb
  •     výhodou znalost AJ na komunikační úrovni
  •     výhodou zkušenosti se zpracováním návrhů koncepce železničních staveb a jejich projednávání
  •     výhodou znalost programů AutoCad, Microstation

Požadovaný profil:

  •     flexibilita a spolehlivost
  •     komunikační schopnosti a práce v týmu

Pracovní náplň:

  •     vyjadřování k projektovým dokumentacím všech stupňů za oblast železničního svršku a spodku včetně VRT
  •     účast na tvorbě předpisů a norem v oblasti železničního svršku a prostorové průchodnosti tratí

Nabízíme:

  •     zázemí stabilní státní organizace
  •     možnost rozšíření znalostí v rámci drážní problematiky
  •     6 týdnů dovolené
  •     pracovní dobu 37,5 hod/týden
  •     jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  •     příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  •     příspěvek na stravování (stravenkový paušál/eStravenka)
  •     volnočasovou kartu MultiSport, čipová karta Edenred
  •     po roce příspěvek na penzijní spoření

Máte zájem o nabídku Projektant železničního svršku?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Zuzana Jechová z Správa železnic, státní organizace

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektant železničního svršku

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.